14 maja 2018

Szkolenia dla firm

To rozwój pracowników Twojej firmy jest jej siłą napędową we współczesnym świecie biznesu. Tylko dobrze dopasowana strategia personalna zagwarantuje Twojej firmie sukces i wyróżnią ją na tle innych.

Rozwój współczesnego świata wymaga wdrażania coraz to nowych pomysłów i rozwiązań. Niestety wiele innowacji długo czeka na wprowadzenie, ze względu na opór ludzi przyzwyczajonych do znanych już technologii. Na pomoc przychodzą szkolenia, które pozwalają na samodzielne przetestowanie i nauczenie się obsługi nowoczesnego sprzętu, oprogramowania itp.

Ponadto, kontakt z innymi ludźmi pomaga na spojrzenie z innej perspektywy na swoje działania w pracy. Gruntowna wiedza sprzyja także wypracowywaniu własnych nowatorskich koncepcji oraz rozbudza inicjatywę, jakże potrzebną we współczesnym biznesie. W wielu zawodach ciągłe doszkalanie jest nie tylko dodatkiem, ale i koniecznością, wynikającą ze specyfiki pracy.

Szkolenia pozwalają też na samorealizację, co jest pozytywnie wpływa na ogólną kondycję psychiczną człowieka. Wiedza i umiejętności pracowników zdecydowanie przekładają się na sytuację firmy. Lepiej znający swoją pracę ludzie będą wydajniej pracować.

Co więcej, lepsze wykształcenie przekłada się także na mniejszą ilość błędów popełnionych z niewiedzy, a także pomaga budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa zatrudniającego specjalistów.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Oferujemy Państwu szkolenia, które podniosą kompetencje Państwa pracowników, a co za tym idzie, wzmocnią szeregi Państwa firmy o niezbędną wiedzę.

Maksymalne dofinansowanie z Unii Europejskiej dla średniego przedsiębiorstwa to nawet 100 000 zł, a dla jednego pracownika15 000 zł.

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu z nami za pomocą poniższego formularza. Po jego wypełnieniu skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów.

 
Imię i Nazwisko

Telefon

Email